AI Analyst/Architekt

Oblast: Analýza
Technologie: AI
Lokace: Praha

Popis pozice

Klient: česká bankovní instituce. Hledáme zkušeného AI Analyst/Architekta, který touží po nové výzvě! Pokud chcete být součástí rychle se rozvíjejícího odvětví, připojte se k týmu, který využívá nejnovější technologie v oblasti AI. Cílem je vytvořit chatbota, který bude efektivně odpovídat na dotazy zákazníků, poskytovat jim užitečné informace a radit jim s jejich financemi za využití modelu GPT.

Náplň práce

  • Komunikace s vývojáři, designéry a business partnery o možnostech a omezeních modelu a navrhování optimálních řešení.
  • Analytická práce na proaktivní části chatbota a řešení technické proveditelnosti.
  • Spolupráce s dalšími členy týmu a dalšími zainteresovanými stranami na zajištění spolehlivosti, bezpečnosti a udržitelnosti chatbota.
  • Řešení integrací chatbota na různé systémy v bance a objevování nových možností, které přinášejí hodnotu pro zákazníky.

Požadujeme

  • Zkušenosti s analýzou, zejména v oblasti chatbotů, umělé inteligence nebo generování textu.
  • Znát základy programování, databází a statistiky a schopnost pracovat s daty a nástroji pro jejich analýzu.
  • Schopnost komunikovat s různými typy lidí a prezentovat své nápady a výsledky srozumitelně a přesvědčivě.
  • Kreativní, analytický a orientovaný na detail, ale zároveň schopný vidět širší souvislosti a cíle.

Nabízíme

  • IČO
  • 2 onsite/ 3 dny HO
  • Práce na zajímavém a inovativním projektu s potenciálem zlepšit životy milionů lidí.
  • Budete součástí nově vznikajícího týmu, který se podporuje a společně překonává výzvy.
  • Možnost rozvíjet své dovednosti a učit se od zkušených kolegů.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova – společné schůzky dvakrát týdně.