Architekt kybernetické bezpečnosti

Oblast: IT Security
Technologie: Azure
Lokace: Praha

Popis pozice

Pro našeho bankovního klienta, který se zabývá poskytováním komplexních finančních služeb, hledáme seniorního kandidáta na pozici Architekta kybernetické bezpečnosti a se zaměřením na platformě Microsoft Azure.

Náplň práce

  • Hledáme zkušeného architekta kybernetické bezpečnosti se zaměřením na platformu Microsoft Azure;
  • V této roli budete odpovědní za návrh, implementaci a správu bezpečnostních řešení v prostředí Azure;
  • Posouzení rizik a zranitelností v cloudové infrastruktuře;
  • Spolupráce na vývoji bezpečnostních politik a postupů;
  • Monitorování a správa bezpečnostních nástrojů a technologií ve spolupráci s interním SOC;
  • Spolupráce s adopčním týmem;
  • Příprava podkladů pro adopci nových cloudových služeb;
  • Reakce na bezpečnostní incidenty a jejich řešení;
  • Zajištění souladu s legislativními požadavky a standardy v bankovním prostředí.

Požadujeme

  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti;
  • Znalost a praktické zkušenosti s platformou Microsoft Azure;
  • Certifikace SC-100 Cybersecurity Architect nebo obdobný;
  • Znalost bezpečnostních standardů (např. NIST, ISO 27001, vyhláška 82/2018);
  • Schopnost analyzovat a řešit složité problémy;
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat s různými týmy;
  • Angličtina na pokročilé úrovni.

Nabízíme

  • Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem
  • Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami
  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy ‒ grilování, ochutnávky rumů, sportovní aktivity a další