Data Engineer

Popis pozice

Klient: česká bankovní instituce. Pro pokrytí potřeb prioritních dodávek a zajištění dlouhodobé kontinuity maintenance nástrojů datového transportu (Adoki) hledáme kolegu či kolegyni na pozici Senior Data Engineer. Vaším hlavním úkolem bude zajistit kontinuální provoz nástroje Adoki a jeho integrací.

Náplň práce

  • Zajištění kontinuity provozu nástroje Adoki a jeho integrací
  • Sub-dodávky týmu Data Transport pro regulatorní účely (DORA, SoF) a monitoring technické stability NDB řešení
  • Komunikace s interním zákazníkem
  • Analýza požadavků
  • Návrh řešení datových integrací
  • Vývoj, testování a validace datových integrací
  • Rozvoj prostředí a automatizace ekosystému zajišťujícího datové integrace

Požadujeme

  • Pokročilá znalost BigData prostředí Cloudera, uživatelsky, výhodou orientace v oblasti administrace a security
  • Adoki – vývoj, konfigurace na seniorní úrovni
  • Python
  • SQL
  • Práce v prostředí UNIX

Nabízíme

  • IČO
  • 2 dny onsite/3 dny offsite
  • V naší bance pracujeme agilně v menších, multifunkčních squadech. Agile nám umožňuje velmi rychle dodávat kvalitní řešení, která přesně odpovídají potřebám klientů i kolegů v jiných částech banky.
  • Každý z nás plně odpovídá za svůj dílčí úkol. Se stejnou odpovědností přistupujeme i k udržitelnosti, ať se týká stavu planety nebo společnosti. Dopravujeme se elektrickými auty Škoda Enyaq 🚗, mnoho z nás jezdí do práce na kole 🚴, stravujeme se udržitelně a dobrovolničíme pro lepší (čistší a zdravější) svět.
  • V rámci konceptu SMART OFFICE chodíme do kanceláří 2 dny v týdnu, zbytek pracujeme z home-office. Pracovní dobu mimo „core hodiny“, kdy musíme být k dispozici, si nastavujeme sami s přihlédnutím k momentálním potřebám svých squadů.