HW inženýr pro inovace

Oblast: Vývoj SW
Technologie: C#
Lokace: Praha

Popis pozice

Klient se od roku 1899 úspěšně věnujeme vývoji inovativních řešení pro automobilové zákazníky. Staňte se součástí technologických lídrů v oblasti mechatronických zamykacích systémů a pomozte nám v dalším růstu! Jako HW inženýr se zaměříte na vývoj elektroniky pro naše produkty, jako jsou otevírání dveří, vnější dveřní kliky, zámky, senzory, otevírání a zavírání kapot a softtouch systémy.

Náplň práce

  • Vývoj a návrh hardware elektronických systémů
  • Samostatné řešení vývojových projektů a dílčích úkolů
  • Programování a testování SW v jazyce C pro malé 8 bitové mikrocontroléry (PIC, ATMEL, ST, RENESAS)
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce při oživení a testování prototypů elektroniky
  • Spolupráce při certifikaci výrobků
  • Příprava výrobní dokumentace a zavádění do sériové výroby

Požadujeme

  • Znalost nebo částečná znalost kódování a testování SW v C
  • Zkušenost s návrhem elektronických obvodů
  • Znalost návrhu schémat a DPS
  • Znalost návrhového software EDA (např. ORCAD, KiCAD, Altium Designer)
  • Angličtina na úrovni B2 pro čtení a psaní technické dokumentace

Výhodou:

  • Znalost sběrnic LIN a CAN bus
  • Zkušenost s návrhem analogových obvodů
  • Zkušenost s EMC (EMI+ESD) a standardy IEC/CISPR
  • Zkušenost s automotive ASPICE a implementací V-modelu při návrhu

Nabízíme

  • HPP
  • 3 dny onsite/2 dny offsite
  • Systém benefitů od společnosti benefity.cz
  • Profesní vzdělávací kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Vzdělávací kurzy AJ/NJ s příspěvkem zaměstnavatele
  • Roční bonus závislý na celkových výsledcích společnosti
  • Stravenková karta – 190 Kč na den
  • Flexibilní pracovní doba – pevná od 9:00 do 14:00
  • 25 dní dovolené

Pokud hledáte příležitost pracovat na špičkových technologických řešeních v automotive průmyslu, přidejte se k našemu týmu a posuňte svou kariéru na další úroveň!