IT/Business Analytik

Oblast: Analýza
Technologie: Confluence JIRA
Lokace: Praha

Popis pozice

Klientem je česká bankovní instituce. Hledáme zkušeného IT/Business analytika, který se připojí k našemu dynamickému týmu.

Náplň práce

  • Business analýza a design nových produktů a aplikací v oblasti korporátního bankovnictví
  • Detailní IT analýza a design nových funkcionalit pro zákaznické aplikace a podpůrné aplikace pro naše pobočky
  • Spolupráce na tvorbě business zadání a na návrhu architektury řešení, včetně integrací na ostatní systémy banky
  • Příprava zadání pro IT analytiky a vývojáře a spolupráce při vývoji systému
  • Tvorba a správa dokumentace řešení
  • Analýza a řešení změnových požadavků systému
  • Spolupráce na přípravě a realizaci testování nových i měněných funkcionalit systému

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky zkušeností s Business analýzou
  • Zkušenosti v bankovním prostředí – ideálně v korporátním bankovnictví
  • Schopnost porozumět vývojářům
  • Znalost JIRA a Confluence – výhodou
  • Uživatelská znalost nástrojů Figma a Miro
  • Ovládání programovacího či skriptovacího jazyka, SQL
  • Znalost UML, ideálně s modelováním v nástroji Enterprise Architect
  • Zkušenost s agilním fungováním týmu
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Povědomí o bankovnictví a bankovních produktech
  • Zkušenost s technickým návrhem informačního systému
  • Zkušenost s modelováním integrací a flow v integračně složitějším prostředí
  • Zkušenost s tvorbou technické dokumentace
  • Angličtina na úrovni pro porozumění odbornému textu

Nabízíme

  • IČO
  • 2 dny onsite/3 dny offsite
  • Pracujeme agilně v menších, multifunkčních týmech. Agile nám umožňuje velmi rychle dodávat kvalitní řešení, která přesně odpovídají potřebám klientů i kolegů v jiných částech banky.
  • Ve svém týmu budete mít plnou odpovědnost za svůj dílčí úkol, s důrazem na udržitelnost. Používáme elektrická auta Škoda Enyaq, mnoho z nás jezdí do práce na kole a podporujeme dobrovolnické aktivity pro lepší a čistší svět.
  • V rámci konceptu SMART OFFICE chodíme do kanceláří 2 dny v týdnu, zbytek pracujeme z home office. Pracovní dobu mimo „core“ hodiny, kdy musíme být k dispozici, si nastavujeme sami podle potřeb našeho týmu.