Konzultant bezpečnostní infrastruktury

Popis pozice

Poskytuje bezpečnostní služby již více než 25 let. Od tradičního ICT integrátora jsme se posunuli k přednímu dodavateli v oblasti IT bezpečnosti a hybridních a cloudových řešení. Naše pobočky máme ve čtyřech městech ČR a na Slovensku a naše služby dodáváme například do USA, Německa, Thajska a Číny. Našimi zákazníky jsou jak velké enterprise společnosti a státní úřady, tak i menší progresivní firmy. Celkově máme více než 180 zákazníků.

Zakládáme si na fair play, osobní odpovědnosti a týmové spolupráci.

Náplň práce

  • Presales primárně v oblasti bezpečnostních F5 řešení (BIG IP, F5 Distributed Cloud)
  • Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur výše uvedených řešení
  • Návrh managed services nad uvedenými řešeními
  • Implementace svěřených řešení
  • Realizace dokumentace
  • Šíření bezpečnostního povědomí u našich zákazníků z různých oblastí obchodu i státní správy
  • Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření
  • Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek

Požadujeme

  • Ideálně zkušenosti alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost bezpečnostních řešení F5 podmínkou, další bezpečnostní řešení výhodou
  • Odborné certifikace z výše uvedených oblastí výhodou
  • Angličtina alespoň na úrovni B1

Nabízíme

  • HPP
  • 3 dny onsite/2 dny offsite
  • Zajímavou práci – práce s moderními technologiemi u zajímavých klientů (pracujeme také na tajných projektech pro státní správu, ale nikomu to neříkej 😉). Zajímavý plat s ročním bonusem a auto i pro soukromé účely
  • Rozvoj – placené certifikace, technické a soft-skillové školení, účast na zajímavých konferencích
  • Skvělou, neformální, kulturu – přátelské prostředí plné profesionálů, kteří rádi pomohou. A taky si u nás všichni tykáme
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Další dobré benefity – 5 týdnů dovolené, 5 „whatever“ days, možnost zkráceného úvazku volné pátky za 90% mzdy, stravenkový paušál, penzijní nebo životní připojištění, hezké kanceláře, telefon a notebook