.NET Developer

Oblast: Vývoj SW
Technologie: .NET
Lokace: Praha

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Do týmu dlouhodobě spokojených lidí se hledá zkušený .NET Developer! Chceš hrát klíčovou roli při refaktorizaci backendu a psaní služeb pro novou i stávající Cloud platformu? Tohle je něco pro tebe!

Náplň práce

V týmu máme místo pro .Net vývojáře, který/-á se bude podílet na vývoji desktopové aplikace pro konfiguraci a monitorování našich zařízení proovládání procesů v energetice. Vítáni jsou i vývojáři/-ky, kteří ještě nejsou úplně full-stack, ale směřují tam.

  • Práce na vlastním produktu z dílny našeho oddělení výzkumu a vývoje
  • Naše aplikace pomáhají konfigurovat řídící jednotky pro fotovoltaiku, lodě (segment marina), datacentra, záložní zdroje v datacentrech
  • Pracujeme s agilní metodikou SCRUM

Požadujeme

  • Používané technologie a SW – C# .NET/.NET Core 6, gRPC, WPF, VisualStudio 2022, R, Git
  • .NET Core, WPF a gRPC výhodou
  • Čeština – Výborná
  • Angličtina – Středně pokročilá

Nabízíme

  • HPP
  • 2 dny onsite/3 dny offsite
  • Smysluplnou práci s viditelnými výsledky (elektrifikace Tichomoří, lodní doprava mezi dánskými ostrovy, osvětlení nočního závodu F1 v Singapuru, …)
  • Na soustavný rozvoj a další možnosti růstu (mentoring, pravidelný feedback,…)
  • Fajn kolektiv (dobré vztahy, tým, který je ochoten pomoci, otevřenost, zábavu – lyže, kola…)
  • Příjemné pracovní prostředí (moderní budova v Holešovicích)

Další výhody spolupráce s Integrou

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu