.NET Developer

Oblast: Vývoj SW
Technologie: .NET
Lokace: Praha

Popis pozice

Klientem je je mezinárodní společnost se sídlem v Praze, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů pro plynové a dieselové motory, záložní generátory a kogenerační jednotky, síťové ochrany, dvoupalivové systémy. Zajišťuje dodávky od samotných kontrolérů až po kompletní řešení řízení složitých systémů, dle požadavků klienta.

Hledáme zkušeného Developera, který se připojí k našemu cloudovému týmu. Tento developer bude hrát klíčovou roli při refaktorizaci backendu a psaní služeb pro novou i stávající Cloud platformu.

Náplň práce

  • Refaktorizace backendu: Spolupráce na vylepšování a optimalizaci stávajícího backendového kódu.
  • Vývoj nových služeb: Navrhování a implementace nových funkcionalit a služeb pro ComAp Cloud platformu.
  • Údržba existujících služeb: Zajišťování správného fungování a aktualizace stávajících služeb na platformě.
  • Spolupráce v týmu: Práce v týmu s ostatními developery a inženýry pro dosažení společných cílů.

Požadujeme

  • C#, .NET 6 a vyšší
  • Zkušenosti s Docker a microservices
  • Znalost databází (Postgresql)
  • Git (Github)
  • Vítané zkušenosti Kafka, Azure Event Hub, RestAPI

Nabízíme

  • HPP
  • 1 dne onsite/4 dny offsite
  • Na smysluplnou práci s viditelnými výsledky (elektrifikace Tichomoří, lodní doprava mezi dánskými ostrovy, osvětlení nočního závodu F1 v Singapuru, …)
  • Na soustavný rozvoj a další možnosti růstu (mentoring, pravidelný feedback,…)
  • Fajn kolektiv (dobré vztahy, tým, který je ochoten pomoci, otevřenost, zábavu -lyže, kola)
  • Příjemné pracovní prostředí (moderní budova v Holešovicích)
  • A mezi naše další benefity řadíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, 3 Me days, 1 charity day, flexibilní pracovní doba, bonusový systém Edenred kafeterie, příspěvek na jazykové kurzy, sportovní akce atd.