.NET vývojář

Oblast: Vývoj SW
Technologie: .NET
Lokace: Praha

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Klient: česká bankovní instituce. Budete se podílet na vývoji aplikací na platformě Microsoft .NET (C#, VS 2015, TFS).

Náplň práce

  • vývoji informačního systému navrženého ve třívrstvé architektuře
  • internetovém bankovnictví
  • mobilní aplikaci pro finanční sektor

Navíc se zapojíte do projektů týkajících se DWH a BI.

Požadujeme

  • znalost OOP principů
  • znalost C#, .NET (výhodou znalost WPF, WCF)
  • základní znalosti SQL (Oracle nebo MS SQL)
  • schopnost práce v týmu, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • technická znalost anglického jazyka
  • orientace v bankovním sektoru je výhodou

Nabízíme

  • IČO
  • 4 dny onsite/1 den offsite
  • možnost využití benefitů od zákazníka (např. individuální lekce angličtiny)
  • relativně malý tým a mladý kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí a moderní prostory
  • přátelský kolektiv

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete požadavky, neváhejte se přihlásit a připojit se k našemu týmu!

Další výhody spolupráce s Integrou

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu