NLP/Data scientist pro bankovní sektor

Oblast: Analýza
Technologie: Python
Lokace: Praha

Popis pozice

Bankovní tým našeho klienta hledá šikovného Data Scientistu, který jim pomůže zkoumat, analyzovat a spravovat data virtuálních asistentů jako Chatbot a Voicebot. Práce na inovativních projektech, které mění svět digitálního bankovnictví Vás neminou!

Náplň práce

  • Zkoumat a analyzovat data našich virtuálních asistentů (Chatbot/Voicebot 🤖).
  • Spravovat data a databáze, datové toky a datové transformace (Snowflake Data Cloud, Keboola nebo DataBricks).
  • Vytvářet a spravovat reporting virtuálních asistentů (Tableau).
  • Navrhovat nová řešení a spolupracovat s IT vývojáři.
  • Vytvářet monitoring NLP modelů IBM Watson Assistenta (Jupyter Notebook).
  • Připravovat ad-hoc analýzy a interpretovat jejich výsledky.
  • Pracovat s daty a programovat (SQL, Python…).
  • Přinášet nové nápady (využití LLM pro virtuální asistenty).

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti s vývojem chatbotů s využitím ChatGPT.
  • Výborné analyticko-logické myšlení a selský rozum.
  • Statistické znalosti, např. A/B testování, confusion matrix.
  • Zkušenost s NLP, případně LLM a Huggingface.
  • Znát SQL a pokročile pracovat s Pythonem (pandas, torch, tvorba API výhodou).
  • Schopnost provádět code review a unit testy.
  • Zkušenost s reportingovým nástrojem (např. Tableau).
  • Iniciativní, samostatný/á, precizní a zároveň týmový hráč.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Budete pracovat na zajímavém a inovativním projektu, který má potenciál zlepšit životy milionů lidí.
  • Budete součástí nově vznikajícího týmu, který se podporuje a společně se učí novým věcem a překonává výzvy.
  • Budete mít možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti a učit se od zkušených kolegů.
  • Budete mít flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova – společně se v týmu vídáme dvakrát týdně

Více info:

  • Praha, 2 dny on-site/3 dny off-site
  • IČO, 5 000Kč – 7 500Kč/MD rate