PHP vývojář

Oblast: Vývoj SW
Technologie: PHP
Lokace: Nejdek

Popis pozice

Klient se dd roku 1899 úspěšně věnujeme vývoji inovativních řešení pro automobilové zákazníky. Staňte se součástí technologických lídrů v oblasti mechatronických zamykacích systémů a pomozte nám v dalším růstu!

Náplň práce

Pozice se zaměřuje na digitalizaci, sběr a vyhodnocení dat přímo z výroby. Budete pracovat na MES systému a jeho aplikaci na různé typy výrobních strojů a procesů. Poskytujeme IT inovace a přístupy, které napomáhají našim kolegům v každodenní práci.

Hlavní náplň práce:

  • Vývoj aplikací a systémů pro interní zákazníky v rámci naší skupiny (ČR, Německo, Bulharsko)
  • Práce s PHP 8.2 a Symfony 6 pro nové projekty
  • Aplikace běží v Dockeru, verzujeme v Gitlabu včetně CI/CD
  • Refaktoring stávajících aplikací
  • Možnost Low Code vývoje

Požadujeme

  • PHP, SQL, Git
  • Zkušenost s alespoň jedním PHP frameworkem – ideálně Symfony

Výhodou:

  • Znalost Doctrine ORM, Docker, MS SQL nebo Pythonu

Nabízíme

  • HPP
  • 3 dny onsite/2 dny offsite
  • Systém benefitů od společnosti benefity.cz
  • Profesní vzdělávací kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Vzdělávací kurzy AJ/NJ s příspěvkem zaměstnavatele
  • Roční bonus závislý na celkových výsledcích společnosti
  • Firemní kantýna a jídlomaty
  • Flexibilní pracovní doba – 9-14 pevná
  • 25 dní dovolené
  • Hrazená doprava z přilehlých měst a obcí v případě využití MHD
  • Možnost realizovat své nápady a rychle vidět výsledky své práce
  • Získání zkušeností z Industry 4.0 v automotive oblast