Prompt Engineer

Oblast: AI
Technologie: ChatGPT
Lokace: Praha

Popis pozice

Klient: česká bankovní instituce.

Náplň práce

  • Vytvářet poutavé konverzační zážitky s využitím zpracování přirozeného jazyka a technik strojového učení
  • Vytvářet a optimalizovat algoritmy pro zlepšení kvality a rozmanitosti generovaných promptů
  • Analyzovat a vyhodnocovat výsledky modelů pro zlepšování výkonu chatbotů (GPT)
  • Spolupráce se členy týmu na společných projektech a zlepšování komunikace chatbotů
  • Přinášet nové nápady a řešení a sdílet je do týmu

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti s vývojem chatbotů s využitím ChatGPT
  • Zkušenosti s technologiemi IBM Watson Assistant – výhodou
  • Znalost přirozeného jazyka a schopnost rozumět, jak lidé komunikují
  • Zkušenosti s generativní AI ke generování požadovaných výstupů
  • VŠ vzdělání v oboru Ligvistika – výhodou
  • Znalost Pythonu – výhodou
  • Znalost moderních výzkumných trendů a technik v oblasti strojového učení a přirozeného jazykového zpracování – výhodou.
  • Znalost principů agilního vývoje
  • Ochota učit se novým věcem, objevovat nové výzvy a získávat nové zkušenosti
  • Analytické myšlení
  • Čeština a angličtina na komunikační úrovni

Nabízíme

  • IČO
  • 2 dny onsite/3 dny offsite
  • Budete pracovat na zajímavém a inovativním projektu, který má potenciál zlepšit životy milionů lidí.
  • Budete součástí nově vznikajícího týmu, který se podporuje a společně se učí novým věcem a překonává výzvy.
  • Budete mít možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti a učit se od zkušených kolegů.
  • Budete mít flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova – společně se v týmu vídáme dvakrát týdně.