SAP FI/CO Consultant

Popis pozice

Zajímá tě, jak velké firmy řídí svoje finance a controlling? Chceš finanční a controllingové procesy analyzovat a hledat jejich optimální podporu informačním systémem SAP S/4HANA Cloud Public?

Náplň práce

  • návrhu pokrytí finančních a controllingových procesů nástroji SAP S/4HANA Cloud Public
  • nastavení a přizpůsobení SAP S/4HANA Cloud Public potřebám zákazníka
  • pomoci zákazníkům analyzovat jejich potřeby a hledat pro ně optimální řešení
  • vzdělávání ve finančních modulech SAP S/4HANA Cloud Public a finančních procesech

Požadujeme

  • zkušenost alespoň 3 roky s účetnictvím v praxi na denní bázi
  • praktická znalost finančních a controllingových procesů
  • pokročilá znalost AJ
  • ochota cestovat k zákazníkům v rámci ČR (možnost i zahraničí)
  • schopnost komunikace v rámci týmu i se zákazníkem
  • prozákaznický přístup, týmový duch, ochota učit se
  • zájem učit se nové oblasti, aktivně zkoumat a hledat řešení
  • spolehlivost a odpovědnost

UVÍTÁME:

  • znalost struktury některého z ERP systémů (SAP výhodou)
  • praxe se SAP na úrovni klíčového uživatele
  • znalost NJ

Nabízíme

  • IČO/HPP
  • 3 dny onsite/2 dny offsite
  • zajímavá práce pro významné klienty v prostředí svobodné firmy, největšího českého SAP partnera
  • odpovídající platové ohodnocení
  • odborný růst prostřednictvím sdílení znalostí v rámci celého SAP ERP týmu
  • přístup k novým technologiím, zejména SAP
  • spolupráce s ostatními týmy (vývojáři SAP ABAP, Business Intelligence, UX a SAP Fiori, …)
  • možnost dalšího vzdělávání a seberealizace