SAP PP konzultant

Oblast: SAP
Technologie: SAP PP
Lokace: Brno Praha

Popis pozice

Klientem je společnost, která spojuje své digitální a cloudové a big data a bezpečnostní aktivity. Bude globálním lídrem v oblasti důvěryhodné a udržitelné digitální transformace založené na datech. Digitální podnik nové generace, vychází z celosvětového vedoucího postavení v oblasti digitálních, cloudových, datových, pokročilých počítačů a zabezpečení.

Náplň práce

  • Tvorba procesních analýz, funkčních specifikací a nabídek
  • Odpovědnost za vlastní oblast v implementačních projektech
  • Podpora uživatelů v příslušném SAP modulu a řešení problémů
  • Vytváření technické dokumentace a manuálů
  • Komunikace a školení klíčových uživatelů
  • Spolupráce s týmem vývojářů, architektů a dalších konzultantů

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti SAP PP
  • Znalost dalšího SAP modulu – ideálně QM, MM nebo SD
  • Praxe s participací na implementačních projektech
  • Znalost SAP S/4HANA výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem a aktivně vyhledávat nové trendy a řešení

Nabízíme

  • HPP
  • 2 dny onsite/3 dny offsite
  • 6 týdnů volna (4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně certifikací
  • Systém benefitů Cafetérie (minimálně 14 tis. Kč/rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon s firemním tarifem i pro soukromé účely a služební notebook
  • Občerstvení na pracovišti (káva, teambuildingové snídaně)
  • Přátelský kolektiv a vymazlené kanceláře
  • Multisport karta a nadstandartní lékařská péče
  • A hromada dalších milých drobností, které zpříjemní pracovní i soukromý život 🙂